Pritisnite ENTER za pregled rezultata ili ESC da zatvorite pretragu.

Prodaje se imovina OZZ Budućnost iz Malog Crnića
Meta avatar Ekapija   06/03/2022

Prodaje se imovina OZZ Budućnost iz Malog Crnića

Ekapija 06/03/2022

Prodaju se zemljište (njive, voćnjak, pašnjak i tako dalje) i građevinski objekti, među kojima je i etno dom. Početna cena iznosi 3.208.920 dinara. Javno nadmetanje održaće se 5. aprila. Detalje o tenderu pogledajte OVDE. Prodaju se...

Detaljnije
Plan za širenje ski centra Tornik - Nove zone za gradnju u podnožju i na vrhu i dodatni smeštajni kapaciteti
Plan za širenje ski centra Tornik - Nove zone za gradnju u podnožju i na vrhu i dodatni smeštajni kapaciteti

Plan za širenje ski centra Tornik - Nove zone za gradnju u podnožju i na vrhu i dodatni smeštajni kapaciteti

Predmet javne nabavke je izrada Izmena i dopuna Plana detaljne regulacije za područje ski centra. Kako se navodi u tehničkoj specifikaciji tendera, uočena je potreba i prostorno-tehničke mogućnosti za unapređenje skijališta. - Imajući u vidu...

Počela izgradnja kanalizacije na levoj obali Dunava - Do 1. marta tender za još 80 kilometara iz kredita EIB-a
Počela izgradnja kanalizacije na levoj obali Dunava - Do 1. marta tender za još 80 kilometara iz kredita EIB-a

Počela izgradnja kanalizacije na levoj obali Dunava - Do 1. marta tender za još 80 kilometara iz kredita EIB-a

Deo leve obale Dunava ima kanalizaciju, ali i pored toga sve fekalne materije završavaju u Dunavu i zagađuju reku. Sada radimo na kompletnom rešavanju problema, sa fabrikom za preradu otpadnih voda i crpnim stanicama, čime ćemo obuhvatiti novu,...

Prvi papirni dolar (1862)
Prvi papirni dolar (1862)

Prvi papirni dolar (1862)

To se desilo kako bi SAD ispunile finansijske obaveze nametnute građanskim ratom. Predlog zakona nije bio bez kontroverzi – neki u Kongresu su verovali da Ustav ne daje saveznoj vladi pravo da izdaje papirnu valutu, ali je zakon usvojio i...

Za projekat rulne staze i parkinga za avione u Nišu – 13,8 miliona dinara
Za projekat rulne staze i parkinga za avione u Nišu – 13,8 miliona dinara

Za projekat rulne staze i parkinga za avione u Nišu – 13,8 miliona dinara

Posao će im biti plaćen 13,8 miliona dinara, a kako piše u dokumentaciji, oni bi trebalo da projektuju produžetak paralelne rulne staze i izolovanu poziciju za parkiranje aviona. Posao su dobile firme VS infra Design, Elgra Vision i Neo...

Uređaj za pražnjenje vakuum-toaleta na brzom vozu će koštati 15 miliona dinara
Uređaj za pražnjenje vakuum-toaleta na brzom vozu će koštati 15 miliona dinara

Uređaj za pražnjenje vakuum-toaleta na brzom vozu će koštati 15 miliona dinara

Vrednost uređaja procenjena na 15 miliona dinara. Od ponuđača se traži da je u poslednje tri godine isporučivao vakuum pumpe/uređaje koji se koriste za pražnjenje vakuum toaleta i da poseduje ovlašćenje proizvođača uređaja koji nudi....

Mihajlovićeva: Mi nemamo direktore već predsednike javnih preduzeća
Mihajlovićeva: Mi nemamo direktore već predsednike javnih preduzeća

Mihajlovićeva: Mi nemamo direktore već predsednike javnih preduzeća

Nema nikakvog nameštanja poslova u energetici već samo ozbiljan rad da energetski sektor počne da funkcioniše normalno, izjavila je danas ministarka rudarstva i energetike i potpredsednica vlade Zorana Mihajlović. Ona je tako odgovorila,...

Firmi brata Darije Kisić posao od 1,5 miliona evra za platformu e-notar
Firmi brata Darije Kisić posao od 1,5 miliona evra za platformu e-notar

Firmi brata Darije Kisić posao od 1,5 miliona evra za platformu e-notar

Posao je vredan 172,9 miliona dinara bez PDV-a, što je oko 1,5 miliona evra. U tekstu odluke ne navodi se cena usluge sa obračunatim porezom, piše Nova ekonomija. Bojan Kisić, brat ministarke za rad Darije Kisić Tepavčević, nalazi se na...

Parking servis traži nadzor nad radovima na izgradnji garaže "Pinki"
Parking servis traži nadzor nad radovima na izgradnji garaže "Pinki"

Parking servis traži nadzor nad radovima na izgradnji garaže "Pinki"

Procenjena vrednost javne nabavke je 14 miliona dinara (ili 119.082 evra). Zadatak stručnog nadzora je, između ostalog, da vrši kontrolu da li se izvođenje radova obavlja u skladu sa projektnom dokumentacijom, da li su materijal, opreme,...

Beograd dobio novu eko liniju sa 10 autobusa, uskoro tender za 80 trolejbusa - Rečni prevoz najavljen za ovu godinu
Beograd dobio novu eko liniju sa 10 autobusa, uskoro tender za 80 trolejbusa - Rečni prevoz najavljen za ovu godinu

Beograd dobio novu eko liniju sa 10 autobusa, uskoro tender za 80 trolejbusa - Rečni prevoz najavljen za ovu godinu

Vesić je rekao da je Beograd danas dobio drugu ekološku liniju koju čine elektroautobusi i naveo da je kupljeno deset takvih vozila, od kojih osam saobraća na toj liniji. – Ova linija povezuje dve reke, SC Milan Gale Muškatirović, odnosno...

Vlasnik BusPlusa naplaćivaće karte i u javnom prevozu u Kragujevcu
Vlasnik BusPlusa naplaćivaće karte i u javnom prevozu u Kragujevcu

Vlasnik BusPlusa naplaćivaće karte i u javnom prevozu u Kragujevcu

Inače, preduzeće Apex Solution Technology je i u prethodnom periodu upravljalo sistemom BusPlus u Beogradu. Ponuda ove kompanija bila je jedina na tenderu, koji je raspisan sredinom decembra, a vrednost ugovora je 19,9 miliona dinara. Kako se...

Tender za rekonstrukciju zgrade Hitne pomoći u Beogradu najavljen za prvi kvartal - Početak radova očekuje se u prvoj polovini godine
Tender za rekonstrukciju zgrade Hitne pomoći u Beogradu najavljen za prvi kvartal - Početak radova očekuje se u prvoj polovini godine

Tender za rekonstrukciju zgrade Hitne pomoći u Beogradu najavljen za prvi kvartal - Početak radova očekuje se u prvoj polovini godine

Iako će radovi trajati minimum dve godine, Beograđani to neće osetiti, pošto će sve vreme gradski Zavod za hitnu medicinsku pomoć raditi i pružati pomoć najugroženijima. Prema rečima gradonačelnika Radojičića, u toku je finalizacija...

Internet telefonija za srpske zatvore - Raspisana nabavka za IP priključke za govornice vredna 400 miliona dinara
Internet telefonija za srpske zatvore - Raspisana nabavka za IP priključke za govornice vredna 400 miliona dinara

Internet telefonija za srpske zatvore - Raspisana nabavka za IP priključke za govornice vredna 400 miliona dinara

Kako je objašnjeno u tenderskoj dokumentaciji, usluga javnih govornica omogućava telefonsku uslugu za lica lišena slobode u svim ustanovama u okviru Uprave za izvršenje krivičnih sankcija Ministarstva pravde, a predmetna javna nabavka se odnosi...

Završne pripreme za Svetsko prvenstvo u atletici sledeće godine u Beogradu - Traži se firma za opremanje borilišta
Završne pripreme za Svetsko prvenstvo u atletici sledeće godine u Beogradu - Traži se firma za opremanje borilišta

Završne pripreme za Svetsko prvenstvo u atletici sledeće godine u Beogradu - Traži se firma za opremanje borilišta

Kako je navedeno u specifikaciji tendera, opremanje borilišta podrazumeva montažu i demontažu prenosive atletske staze od 200 metara (6 kružnih staza i 8 staza za sprint u sredini), kao i borilišta za skok udalj i troskok, za skok motkom, skok...

Alfa doo Jagodina prodaje poslovni prostor, građevinsko zemljište i drugu imovinu
Alfa doo Jagodina prodaje poslovni prostor, građevinsko zemljište i drugu imovinu

Alfa doo Jagodina prodaje poslovni prostor, građevinsko zemljište i drugu imovinu

Prodaju se poslovni prostor, građevinsko zemljište, porodična zgrada, vozila. Javno nadmetanje održaće se 24. januara 2022. godine. Tender pogledajte OVDE. Prodaju se poslovni prostor, građevinsko zemljište, porodična zgrada, vozila. Javno...

Petrohemija pripala NIS-u, šta donosi partnerstvo?
Petrohemija pripala NIS-u, šta donosi partnerstvo?

Petrohemija pripala NIS-u, šta donosi partnerstvo?

NIS se jedini i javio na tender za dokapitalizaciju pačevačkog pertrohemijskog kopleksa od 150 miliona evra. I država i sindikati smatraju da je NIS najbolje rešenje za dalji razvoj Petrohemije, uz preuzeta obavezna ulaganja, javlja...

EMS istražuje mogućnost za proizvodnju struje iz OEI
EMS istražuje mogućnost za proizvodnju struje iz OEI

EMS istražuje mogućnost za proizvodnju struje iz OEI

Naručilac navodi da je zbog sve većih zahteva za integracijom obnovljivih izvora u prenosni sistem Srbije neophodna kratkoročna prognoza proizvodnje iz obnovljivih izvora energije (proizvodnja vetroelektrana i solarnih elektrana). Takođe, ova...

Raspisan tender za dokumentaciju za izgradnju saobraćajnica na Makiškom polju
Raspisan tender za dokumentaciju za izgradnju saobraćajnica na Makiškom polju

Raspisan tender za dokumentaciju za izgradnju saobraćajnica na Makiškom polju

Grad Beograd je raspisao tender za izradu tehničke dokumentacije za izvođenje radova na izgradnji saobraćajnica na lokaciji Makiško polje, rekao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić. „Biće urađeni projekti za petlju na Savskoj magistrali,...

"Er Srbija" uvodi nove linije iz Niša i Kraljeva
"Er Srbija" uvodi nove linije iz Niša i Kraljeva

"Er Srbija" uvodi nove linije iz Niša i Kraljeva

Pored toga, tokom letnje sezone obavljaće se sezonski letovi na linijama Niš–Tivat i Niš–Atina, kao i Kraljevo–Solun i Kraljevo–Tivat. "Er Srbija" će na novim linijama leteti do 31. decembra 2023. godine, na osnovu rezultata...

Beograd traži konsultanta za izgradnju metroa
Beograd traži konsultanta za izgradnju metroa

Beograd traži konsultanta za izgradnju metroa

Zamenik gradonačelnika Goran Vesić rekao je da je vrednost tendera 60 miliona evra. Nabavku sprovodi JKP "Beogradski metro i voz" u restriktivnom postupku javne nabavke. Rok za izvršenje tražene usluge je devet godina od stupanja Ugovora...

strana: 24 / 37

Kursna Lista Logo
Kursna Lista Logo

Kursna Lista

Uporedni pregled aktuelnih valuta po bankama, grafikoni, konvertori, vesti ...