Pritisnite ENTER za pregled rezultata ili ESC da zatvorite pretragu.

"Koridori Srbije" raspisali tender: Traže izvođača radova za novi auto-put
Meta avatar Večernje novosti   16/03/2021

"Koridori Srbije" raspisali tender: Traže izvođača radova za novi auto-put

Večernje novosti 16/03/2021

JAVNO preduzeće "Koridori Srbije" objavilo je javni poziv za dostavljanje ponuda za radove na izgradnji auto-puta E-80, Niš - Merdare za prvu deonicu, u dužini od 5, 5 kilometara.Rok za dostavljanje ponuda je 25. maj 2021. godine. Prva faza auto-puta E80 Niš - Merdare, od Niša do Beloljina, u dužini od 37,4 kilometara biće finansirana iz sredstava zajma i investicionog granta koji su Republici Srbiji stavljeni na raspolaganje od strane Evropske banke za obnovu i razvoj i Evropske investicione banke. - Zajam EBRD-a iznosi 85 miliona evra, zajam EIB-a je 100 miliona evra, a bespovratna sredstva od strane EIB-a 40,6 miliona evra. Za preostale

Pročitajte više ...

Obavestite

Ključne reči:

Aleksandar Antić Evropska banka za obnovu i razvoj Koridori Srbije Niš Tender Za Evropsku Srbiju
Detaljnije
Er Srbija oborila mesečni rekord: U avgustu prevezeno više od 616.000 putnika
Er Srbija oborila mesečni rekord: U avgustu prevezeno više od 616.000 putnika

Er Srbija oborila mesečni rekord: U avgustu prevezeno više od 616.000 putnika

Nacionalna avio-kompanija Er Srbija prevezla je 616.479 putnika u redovnom i čarter saobraćaju, čime je ostvarila najbolji mesečni rezultat u svojoj istoriji, objavila je kompanija. Tokom avgusta, Er Srbija je realizovala ukupno 5.743 leta sa...

Nova ekonomija: Poništen tender za restauraciju i obnovu zelenih površina ispred Muzeja Jugoslavije
Nova ekonomija: Poništen tender za restauraciju i obnovu zelenih površina ispred Muzeja Jugoslavije

Nova ekonomija: Poništen tender za restauraciju i obnovu zelenih površina ispred Muzeja Jugoslavije

Navedeno je da je jedino preduzeće koje se javilo za ovaj posao bilo Javno-komunalno preduzeće (JKP) Zelenilo Beograd koje je ponudilo cenu nešto više od 550 miliona dinara, piše Nova ekonomija. Kompanija Ekspo 2027 koje je bilo naručilac...

Američki preokret u Venecueli: Firma NABEP preuzima naftna polja od Rusa i Kineza
Američki preokret u Venecueli: Firma NABEP preuzima naftna polja od Rusa i Kineza

Američki preokret u Venecueli: Firma NABEP preuzima naftna polja od Rusa i Kineza

Foto: Federico Caputo / Alamy / Profimedia NABEP je dobio 14 novih ugovora od venecuelanske vlade, a prema rečima zvaničnika, pet od tih projekata ranije su vodile kineske kompanije, dok je jednim upravljala ruska firma. NABEP je ranije bio u...

Ministarka sa predstavnicima UNKS-a i NIS-a: Očekujemo dobru snabdevenost tržišta i u septembru
Ministarka sa predstavnicima UNKS-a i NIS-a: Očekujemo dobru snabdevenost tržišta i u septembru

Ministarka sa predstavnicima UNKS-a i NIS-a: Očekujemo dobru snabdevenost tržišta i u septembru

Ministarka je rekla da je zahvaljujući dobroj koordinaciji mera države i aktivnosti naftnih kompanija uspešno prebrođen težak period za snabdevanje naftnim derivatima u avgustu, u kojem smo imali izazove i sa niskim vodostajem Dunava i sa...

Savez slobodnih sindikata Srbije: Nije postignut dogovor za isplate bivšim radnicima Koštane
Savez slobodnih sindikata Srbije: Nije postignut dogovor za isplate bivšim radnicima Koštane

Savez slobodnih sindikata Srbije: Nije postignut dogovor za isplate bivšim radnicima Koštane

Dodao je da postupak još uvek nije okončan. „Spiskovi bivših radnika ‘Koštane’ se trenutno kompletiraju, a proces je dodatno otežan problemima i opstrukcijama koje pregovarački tim vezuje za postupanje advokata Jovana Šutovića iz...

Sindikat Centar: Raspisan novi tender za kupovinu 85 travaja u Beogradu
Sindikat Centar: Raspisan novi tender za kupovinu 85 travaja u Beogradu

Sindikat Centar: Raspisan novi tender za kupovinu 85 travaja u Beogradu

Sindikat „Centar“ u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP) „Beograd“ saopštio je danas da je, nakon prethodna dva neuspešna tendera za kupovinu tramvaja, to preduzeće raspisalo novi tender za nabavku 85 tramvaja, sa rokom isporuke od 42...

Kursna Lista Logo
Kursna Lista Logo

Kursna Lista

Uporedni pregled aktuelnih valuta po bankama, grafikoni, konvertori, vesti ...