Pritisnite ENTER za pregled rezultata ili ESC da zatvorite pretragu.

E-licitacija robe Carinarnice Vršac
Meta avatar RTV   20/09/2022

E-licitacija robe Carinarnice Vršac

RTV 20/09/2022

VRŠAC - Više od 130 tona keramičkih pločica i bordura, kao i oko 32.000 sijalica oduzetih u sudsko - prekršajnom postupku biće izloženo javnoj internet prodaji koju u utorak 27. septembra 2022. godine od 12:00 do 13:00 časova organizuje Carinarnica Vršac.Prijavljivanje za e-licitaciju je već počelo, a u javnom nadmetanju mogu da učestvuju samo pravna lica, koja se do 24:00 časa 24. septembra 2022. godine registruju na aplikaciji za elektronske licitacije Uprave carina i uplate neophodnu kauciju. Fotografije keramičkih pločica, čija je početna cena 30,44 dinara po kilogramu i sijalica koje će se prodavati po početnoj ceni od 1,22 dinara po komadu, zainteresovani mogu da pogledaju na linku. Fizičko razgledanje robe

Pročitajte više ...

Obavestite

Ključne reči:

Banat Internet Uprava carina Vršac
Detaljnije
Novi zakon o zaštiti podataka: Da li je vaš biznis spreman?
Novi zakon o zaštiti podataka: Da li je vaš biznis spreman?

Novi zakon o zaštiti podataka: Da li je vaš biznis spreman?

Zato novi zakon nije tema za sutra: nakon osam godina od donošenja važećeg Zakona o zaštiti podataka o ličnosti, odnosno gotovo sedam godina njegove primene, bližimo se novoj, redefinisanoj i značajno dopunjenoj verziji Zakona o zaštiti...

Dve saobraćajnice premrežavaju Banat: Vučić otkrio kada će Kikinda i Zrenjanin biti povezani modernim putevima s Beogradom i Bačkom
Dve saobraćajnice premrežavaju Banat: Vučić otkrio kada će Kikinda i Zrenjanin biti povezani modernim putevima s Beogradom i Bačkom

Dve saobraćajnice premrežavaju Banat: Vučić otkrio kada će Kikinda i Zrenjanin biti povezani modernim putevima s Beogradom i Bačkom

Ne može ranije, zato što se gradi ovaj deo od Sombora, odnosno od Bačkog Brega, preko Sombora, Vrbasa, Kule, a tek onda ide Srbobran, Bečej, Novi Bečej, Kikinda. I tu smo uradili, i rade se, završavaju se idejni projekti, jedino plan još nije...

Kurs danas 117,3505 dinara za evro
Kurs danas 117,3505 dinara za evro

Kurs danas 117,3505 dinara za evro

Dinar će prema evru biti nepromenjen u odnosu na pre mesec dana, na godišnjem nivou niži za 0,2 odsto, a od početka godine za 0,1 odsto. Indikativni kurs dinara u odnosu na dolar danas je jači za 0,1 odsto i iznosi 101,2340 dinara za dolar....

EPS: 300 miliona dinara za platformu za upravljanje podacima i analitičku obradu
EPS: 300 miliona dinara za platformu za upravljanje podacima i analitičku obradu

EPS: 300 miliona dinara za platformu za upravljanje podacima i analitičku obradu

Rok za dostavljanje ponuda je 2. oktobra, a kriterijumi za dodelu posla su kvalitet i iskustvo izvršioca, kao i cena. Izabrani ponuđač obavezan je da predmet nabavke realizuje u roku od 24 meseca od dana stupanja ugovora na snagu, navodi se u...

Veliki trgovinski lanac sprema dolazak u Srbiju! Kupci ga već dobro poznaju: Ovako izgledaju njegove cene (foto)
Veliki trgovinski lanac sprema dolazak u Srbiju! Kupci ga već dobro poznaju: Ovako izgledaju njegove cene (foto)

Veliki trgovinski lanac sprema dolazak u Srbiju! Kupci ga već dobro poznaju: Ovako izgledaju njegove cene (foto)

Pored Masoutis-a interesovanje za region pokazuju i Carrefour i Sklavenitis, koji planiraju širenje na Balkanu i u Poljskoj Masoutis je postao drugi po veličini lanac u Grčkoj posle akvizicije 'Kritikos'-a i ima preko 1.200 prodavnica...

NBS: Građani sve više kupuju preko interneta, za tri meseca 34,2 miliona kupovina
NBS: Građani sve više kupuju preko interneta, za tri meseca 34,2 miliona kupovina

NBS: Građani sve više kupuju preko interneta, za tri meseca 34,2 miliona kupovina

Od ukupnog broja kupovina, 24,45 miliona plaćanja obavljeno je u dinarima što, kako navode iz centralne banke, potvrđuje nastavak rasta internet kupovine u domaćoj valuti i na domaćem tržištu, dok je 9,75 miliona transakcija obavljeno na...

Kursna Lista Logo
Kursna Lista Logo

Kursna Lista

Uporedni pregled aktuelnih valuta po bankama, grafikoni, konvertori, vesti ...