Pritisnite ENTER za pregled rezultata ili ESC da zatvorite pretragu.

Prodaju se lokali i stanovi u nedovršenom objektu na Savskom vencu
Meta avatar Ekapija   08/05/2021

Prodaju se lokali i stanovi u nedovršenom objektu na Savskom vencu

Ekapija 08/05/2021

Prodaju se lokali i stanovi u nedovršenom objektu u ulici Mihajla Bogićevića broj 1 u Beogradu. Početna cena je 73,7 miliona dinara (73.727.284,90 dinara), dok je depozit 29,4 miliona dinara (29.490.913,96 dinara). Javno nadmetanje održaće se...

Detaljnije
Rusi zainteresovani za Lastu: Vlasnik ruskog giganta posetio naše najveće saobraćajno preduzeće
Rusi zainteresovani za Lastu: Vlasnik ruskog giganta posetio naše najveće saobraćajno preduzeće

Rusi zainteresovani za Lastu: Vlasnik ruskog giganta posetio naše najveće saobraćajno preduzeće

Njena delegacija, na čelu sa vlasnikom Dmitrijem Pumpjanskim, krajem prošle nedelje posetila najveće srpsko saobraćajno preduzeće, za koje bi do kraja juna trebalo da se raspiše tender za privatizaciju, piše "Blic”. Reč je firmi koja...

Uskoro rekonstrukcija dela centralne ulice u Užicu
Uskoro rekonstrukcija dela centralne ulice u Užicu

Uskoro rekonstrukcija dela centralne ulice u Užicu

To je danas najavila gradonačelnica dr Jelena Raković Radivojević i objasnila da je tender za izbor izvođača radova u toku i da če trajati do 16.aprila. „Rekonstrukcijom će se zameniti asfalt od vrha Dovarja do raskrsnice ulica Nikole...

Ostaje li BusPlus: Kentkart će naplaćivati karte u javnom prevozu u Beogradu
Ostaje li BusPlus: Kentkart će naplaćivati karte u javnom prevozu u Beogradu

Ostaje li BusPlus: Kentkart će naplaćivati karte u javnom prevozu u Beogradu

Sekretarijat za javni prevoz doneo je odluku da ugovor nakon sprovedenog tendera poveri ovoj kompaniji, inače vlasniku preduzeća Apex Solution Technology, koji je i do sada upravljao sistemom BusPlus, piše eKapija. Ugovor je vredan 10,56 miliona...

Uređuje se deponija u Čurugu - Traži se projektant sanacije i rekultivacije
Uređuje se deponija u Čurugu - Traži se projektant sanacije i rekultivacije

Uređuje se deponija u Čurugu - Traži se projektant sanacije i rekultivacije

Na ovu deponiju površine 50.000 m2 otpad se odlaže više od 40 godina, navedeno je u tenderskoj dokumentaciji. Predmet nabavke su geodetski, geotehnički i hidrogeološki istražni radovi, nakon čega će slediti izrada projektne dokumentacije....

Bor traži partnera za gradski i prigradski prevoz - Vrednost ugovora 3 milijarde dinara
Bor traži partnera za gradski i prigradski prevoz - Vrednost ugovora 3 milijarde dinara

Bor traži partnera za gradski i prigradski prevoz - Vrednost ugovora 3 milijarde dinara

Procenjena vrednost nabavke je 3 milijarde dinara bez PDV-a. Rok za podnošenje ponuda je 10. maj, a detalje tendera pogledajte OVDE. Grad Bor oglasio je otvoreni postupak javne nabavke za dodelu javnog ugovora o javno-privatnom partnerstvu za...

"Koridori Srbije" raspisali tender: Traže izvođača radova za novi auto-put
"Koridori Srbije" raspisali tender: Traže izvođača radova za novi auto-put

"Koridori Srbije" raspisali tender: Traže izvođača radova za novi auto-put

Rok za dostavljanje ponuda je 25. maj 2021. godine. Prva faza auto-puta E80 Niš - Merdare, od Niša do Beloljina, u dužini od 37,4 kilometara biće finansirana iz sredstava zajma i investicionog granta koji su Republici Srbiji stavljeni na...

Objavljen tender za prvu deonicu autoputa Niš-Merdare
Objavljen tender za prvu deonicu autoputa Niš-Merdare

Objavljen tender za prvu deonicu autoputa Niš-Merdare

Rok za dostavljanje ponuda je 25. maj ove godine. Prva faza autoputa E80 Niš - Merdare, od Niša do Beloljina, u dužini od 37,4 kilometara biće finansirana iz sredstava zajma i investicionog granta koja su Republici Srbiji stavili na raspolaganje...

Traži se supervizor za rekonstrukciju pruge Niš-Brestovac
Traži se supervizor za rekonstrukciju pruge Niš-Brestovac

Traži se supervizor za rekonstrukciju pruge Niš-Brestovac

Kako je navedeno u tenderu, predmet nabavke je pružanje usluga nadzora nadzora nad građevinskim radovima modernizacije i rehabilitacije svih podsistema na dužini od oko 34 km elektrifikovane jednokolosečne železničke pruge od Niša do...

Objavljen tender za izbor izvođača radova na gasovodu Niš-Dimitrovgrad
Objavljen tender za izbor izvođača radova na gasovodu Niš-Dimitrovgrad

Objavljen tender za izbor izvođača radova na gasovodu Niš-Dimitrovgrad

Projekat će biti finansiran i iz kredita Evropske investicione banke (EIB) u iznosu od 25 miliona evra, a potpisivanje ugovora se očekuje uskoro, navedeno je u zajedničkom saopštenju EU info centra i Ministarstva rudarstva i energetike. Početak...

Problemi sa nabavkom novih pušaka za Bundesver
Problemi sa nabavkom novih pušaka za Bundesver

Problemi sa nabavkom novih pušaka za Bundesver

Odluka tadašnje nemačke ministarke odbrane, a današnje predsednice Evropske komisije Ursule fon der Lajen bila je iznenađenje, čak i za vojnike: nemačkoj vojsci je „pod hitno“ potrebna nova jurišna puška, jer se puška G36 proizvođača...

Žeželj: Tepićeva iznela niz neistina i malicioznih zaključaka
Žeželj: Tepićeva iznela niz neistina i malicioznih zaključaka

Žeželj: Tepićeva iznela niz neistina i malicioznih zaključaka

Igor Žeželj reagovao je na tvrdnje koje je Marinika Tepiće iznela na konferenciji za novinare održanoj 24. februara, a koje smo preneli. „U tekstu se „otkrivaju“ detalji javnog tendera koji je raspisalo Ministarstvo finansija i odluka o...

"Srbija vojnički najsnažnija od Triglava do Vardara" VIDEO
"Srbija vojnički najsnažnija od Triglava do Vardara" VIDEO

"Srbija vojnički najsnažnija od Triglava do Vardara" VIDEO

Hrvatska preko tendera nabavlja vojne avione, a mediji pišu da će to možda biti F-35. Lazanski kaže da je F-35 Amerika prodala do sada samo Izraelu, i da bi samo još nekoliko zemalja u NATO bi kupile te avione. "U Hrvatskoj ne postoji ta...

BIRN: Iznajmljeni minibusevi koštali GSP duplo više nego da su ih kupili
BIRN: Iznajmljeni minibusevi koštali GSP duplo više nego da su ih kupili

BIRN: Iznajmljeni minibusevi koštali GSP duplo više nego da su ih kupili

Prema pisanju ovog medija, Javno komunalno preduzeće GSP Beograd platiće ukupno 7,4 miliona evra za najam 47 školskih minibuseva, iako bi za taj novac mogli da kupe duplo više novih vozila. BIRN-ova analiza cena vozila sa karakteristikama iz...

Četiri ponuđača za 5G frekvenciju u Sloveniji
Četiri ponuđača za 5G frekvenciju u Sloveniji

Četiri ponuđača za 5G frekvenciju u Sloveniji

Kako je javno nadmetanje anonimno, identitet ponuđača biće poznat tek nakon završetka aukcije”, objavio je Akos. List Delo ranije je javio da su Telekom Slovenije, Telemach, A1 i T2 najavili svoje učešće na tenderu. U Akosu kažu da odabir...

SSP: Nezapamćeno niska otkupna cena krompira
SSP: Nezapamćeno niska otkupna cena krompira

SSP: Nezapamćeno niska otkupna cena krompira

Za 1.300 hektara obradivog zemljišta grad Beograd bi raspisivao tender, a povraćaj novčanih sredstava, opština Obrenovac koristila je u svrhe održavanja atarskih puteva. Prosečna cena zakupa iznosila je 150 eura po hektaru, istakao je...

CLS: Ispitati nabavku elektro atobusa
CLS: Ispitati nabavku elektro atobusa

CLS: Ispitati nabavku elektro atobusa

Centar za lokalnu samoupravu (CLS) ocenio je danas kao skandaloznu nabavku 10 električnih autobusa u Beogradu, za 7,2 miliona evra i pozvao tužilaštvo da ispita tu transakciju, kao i kupovinu solo autobusa iz 2019. godine. "Nabavljeno je 10...

Tenderi od 467 miliona za tri sportska centra u Beogradu
Tenderi od 467 miliona za tri sportska centra u Beogradu

Tenderi od 467 miliona za tri sportska centra u Beogradu

Kako je najavljeno, Sportski centar Tašmajdan dobiće bazen za bebe, Sportski centar Aleksandar Nikolić (bivša hala Pionir) novu fasadu, a Sportski centar Rakovica biće potpuno rekonstruisan. Kako je najavljeno, na Tašmajdanu će se raditi...

Srpsko-kineski industrijski park u Borči korak bliže izgradnji - Traži se savetnik za realizaciju projekta
Srpsko-kineski industrijski park u Borči korak bliže izgradnji - Traži se savetnik za realizaciju projekta

Srpsko-kineski industrijski park u Borči korak bliže izgradnji - Traži se savetnik za realizaciju projekta

Kako je navedeno u opisu posla, usluge podrške realizaciji projekta izgradnje Srpsko-kineskog industrijskog parka podrazumevaju donošenje plana strategije za organizaciju i upravljanje projektom, odnosno izradu plana aktivnosti i praćenje izrade...

Sumnjaju da se novac građana preliva u privatne džepove
Sumnjaju da se novac građana preliva u privatne džepove

Sumnjaju da se novac građana preliva u privatne džepove

„Šumadija“ je, uostalom, u avgustu 2019. taj posao i dobila pa je nejasno zbog čega je tender i raspisan. U saopštenju narodnjaci navode da se protive postupku kojim se „gradski novac preliva u privatne džepove, umesto da se usmeri u...

strana: 29 / 37

Kursna Lista Logo
Kursna Lista Logo

Kursna Lista

Uporedni pregled aktuelnih valuta po bankama, grafikoni, konvertori, vesti ...