Pritisnite ENTER za pregled rezultata ili ESC da zatvorite pretragu.

Na tenderu za novu LED rasvetu u Nišu pobedio bivši šef Ane Brnabić
Meta avatar Novi magazin   06/10/2020

Na tenderu za novu LED rasvetu u Nišu pobedio bivši šef Ane Brnabić

Novi magazin 06/10/2020

Na tender Kancelarije za lokalni ekonomski razvoj i projekte (KLERP), raspisan krajem juna, stigla je i ponuda jagodinske firme "Feman", ali nije prihvaćena zbog, kako je rečeno u odluci, nepotpune dokumentacije. Konzorcijum...

Detaljnije
Spremni smo da sarađujemo sa svim finansijerima koji se prilagode standardima Evropske unije
Spremni smo da sarađujemo sa svim finansijerima koji se prilagode standardima Evropske unije

Spremni smo da sarađujemo sa svim finansijerima koji se prilagode standardima Evropske unije

Raspisivanje tendera za izvođača radova će zavisiti od finalizacije tehničke dokumentacije i kompletirane revizije projekta, što se nadamo da će biti završeno ubrzo. Kao i u drugim investicijama u kojima učestvujemo, izvođači radova će...

Vesić: Uskoro odluka da li će se spustiti cena za Sava centar
Vesić: Uskoro odluka da li će se spustiti cena za Sava centar

Vesić: Uskoro odluka da li će se spustiti cena za Sava centar

To je, navodi, poslednji put da postoji mogućnost za eventualno spuštanje cene. Odluku o tome donosi gradska komisija u kojoj je jedan od članova i Vesić. "Mi smo ograničeni zakonom. Zakon kaže da u odnosu na prvobitno procenjenu vrednost...

Nastavljaju se projekti u zdravstvu - Raspisan tender za izradu projektnog zadatka Klinike za infektivne bolesti KC Vojvodine
Nastavljaju se projekti u zdravstvu - Raspisan tender za izradu projektnog zadatka Klinike za infektivne bolesti KC Vojvodine

Nastavljaju se projekti u zdravstvu - Raspisan tender za izradu projektnog zadatka Klinike za infektivne bolesti KC Vojvodine

Rok za prijavu je 6. oktobar. Kako se navodi, projektom je predviđena dogradnja jedne etaže na objektu sa prethodnim uklanjanjem postojeće etaže potkrovlja sa korisnom površinom. Takođe, potrebno je predvideti kompletnu ugradnju nove krovne...

Iz Prištine najavljuju skori početak radova na auto-putu do Merdara
Iz Prištine najavljuju skori početak radova na auto-putu do Merdara

Iz Prištine najavljuju skori početak radova na auto-putu do Merdara

Istakao je da smatra da će, zbog ozbiljnosti koju su pokazali američki investitori koji su poslali pisma ove nedelje, auto-put početi da se gradi vrlo brzo. "Mislim da je ove godine moguće početi izgradnju autoputa do Merdara. Govorimo o...

Višestruka korist od auto-puta Niš–Priština, tender za prvu deonicu krajem godine
Višestruka korist od auto-puta Niš–Priština, tender za prvu deonicu krajem godine

Višestruka korist od auto-puta Niš–Priština, tender za prvu deonicu krajem godine

Tek nešto više od 80.000 stanovnika živi u Toplici, a gotovo 6.000 njih je nezaposleno. Auto-put mira je razvojna šansa i za susednu opštinu Merošina u Nišavskom okrugu, od zapošljavanja radnika najpre na izgradnji puta do dolaska...

Grad ponovo traži firmu za radove koji će promeniti izgled centra Novog Sada
Grad ponovo traži firmu za radove koji će promeniti izgled centra Novog Sada

Grad ponovo traži firmu za radove koji će promeniti izgled centra Novog Sada

Prethodni tender na kome je bila samo jedna ponuda nije uspeo jer je ponuda imala niz neodstataka, o čemu više OVDE. Nova javna nabavka je istovetna prethodnoj, a podrazumeva radove oko Srpskog narodnog pozorišta procenjene na malo više od 315...

Na prodaju poslovni prostor Srboleka - Početna cena za magacin u Beogradu 2,3 miliona dinara
Na prodaju poslovni prostor Srboleka - Početna cena za magacin u Beogradu 2,3 miliona dinara

Na prodaju poslovni prostor Srboleka - Početna cena za magacin u Beogradu 2,3 miliona dinara

Reč je o poslovnom prostoru-magacinu u Savskoj ulici u Beogradu površine 187,05 m2. Početna cena je 2,3 miliona dinara, a potrebno je upaltiti depozit u iznosu od 940.708,8 dinara. Rok za otkup prodajne dokumentacije je 5. oktobar 2020, a javno...

Investicioni bum bez dovoljno benefita za Srbiju
Investicioni bum bez dovoljno benefita za Srbiju

Investicioni bum bez dovoljno benefita za Srbiju

Ministarka Mihajlović je izjavila da Vašingtonski sporazum vredan oko četiri milijarde dolara i da će Srbija razgovarati sa predstavnicima Američkog fonda za razvoj o finansiranju deonica auto puta Niš -Merdare- Priština. Za prvu deonicu od...

Mihajlovićeva otkrila koliko će nam novca doneti vašingtonski sporazum: Reč je o milijardama, a evo koliko tačno
Mihajlovićeva otkrila koliko će nam novca doneti vašingtonski sporazum: Reč je o milijardama, a evo koliko tačno

Mihajlovićeva otkrila koliko će nam novca doneti vašingtonski sporazum: Reč je o milijardama, a evo koliko tačno

Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović rekla je danas u Vranju da je ekonomski sporazum, potpisan u Vašingtonu, u pogledu novih investicija u vrednosti blizu četiri milijarde dolara. Ona je navela da će...

Na prodaju zemljište i drvna masa Zaplanjke iz Donjeg Dušnika
Na prodaju zemljište i drvna masa Zaplanjke iz Donjeg Dušnika

Na prodaju zemljište i drvna masa Zaplanjke iz Donjeg Dušnika

U pitanju su zemljište i drvna mesa. Početna cena je 144.124 dinara, dok je depozit 57.650 dinara. Rok za otkup prodajne dokumentacije je 2. oktobar, kao i rok za uplatu depozita. Javno nadmetanje će se obaviti 9. oktobra u Beogradu. Više o...

Sporazum spaja prekinute veze: Beograd i Prištinu ponovo će povezati vozovi, avioni, auto-put
Sporazum spaja prekinute veze: Beograd i Prištinu ponovo će povezati vozovi, avioni, auto-put

Sporazum spaja prekinute veze: Beograd i Prištinu ponovo će povezati vozovi, avioni, auto-put

Kako je rekao ministar finansija Siniša Mali, sporazum koji je potpisan je veoma važan i on će doprineti još bržoj integraciji i ekonomskom razvoju celog regiona. Jedan od projekata koji bi bolje povezao region jeste i auto-put Niš-Priština....

Bodri iz Gornjeg Milanovca prodaje mlekaru
Bodri iz Gornjeg Milanovca prodaje mlekaru

Bodri iz Gornjeg Milanovca prodaje mlekaru

Proširivo zemljište je površine 17.000 m2, a građevine 250 m2. Izgrađena je 2007. godine, a ove je prestala sa radom. Osim mlekare, prodaju se i mašine i uređaji. Otkupna cena je 150.000 EUR. Više o tenderu pogledajte OVDE. Proširivo...

Oglašena prodaja imovine Nove Agrobanke
Oglašena prodaja imovine Nove Agrobanke

Oglašena prodaja imovine Nove Agrobanke

Predmet prodaje su zgrade, garaža, ali i podrum vina Rajac i zemljište. Otkup tenderske dokumentacije moguć je do 11. septembra, a uplata depozita i dostava ponuda do 28. septembra. Javno otvaranje ponuda će se održati 7. oktobra. Opširnije o...

Prodaje se imovina Nove Agrobanke vredna 1,6 miliona evra
Prodaje se imovina Nove Agrobanke vredna 1,6 miliona evra

Prodaje se imovina Nove Agrobanke vredna 1,6 miliona evra

Javnim prikupljanjem ponuda, tenderom sa poboljšanjem prodaje se najveći i najvredniji deo ponuđene imovine, a sedam nekretnina biće prodato tenderom bez poboljšanja. Najvrednije među ponuđenom imovinom su stambena zgrada u Beogradu, podrum...

Prodaja lokala u Novom Sadu iz stečajne mase Budimke
Prodaja lokala u Novom Sadu iz stečajne mase Budimke

Prodaja lokala u Novom Sadu iz stečajne mase Budimke

Predmet prodaje su lokali ukupne površine 57 kvadratnih metara u Ulici Danila Kiša. Za učešće u prvoj prodaji neophodan je depozit od 2,2 miliona dinara. Javno nadmetanje za imovinu iz stečajne mase Budimke zakazano je za 6. oktobar. Više o...

Zašto nema interesovanja za najprepoznatljivije gradske objekte
Zašto nema interesovanja za najprepoznatljivije gradske objekte

Zašto nema interesovanja za najprepoznatljivije gradske objekte

Ljubodrag Savić, profesor Ekonomskog fakulteta u Beogradu, kaže za Danas da je teško proceniti da li su nadležni odredili adekvatnu i održivu kupoprodajnu cenu za Centar „Sava“ i „Beograđanku“. – Stvarno je teško odrediti šta bi...

Otkazana prodaja Sava centra; Delta holding odustao, kažu neisplativo
Otkazana prodaja Sava centra; Delta holding odustao, kažu neisplativo

Otkazana prodaja Sava centra; Delta holding odustao, kažu neisplativo

Grad Beograd raspisao je početkom meseca tender za prodaju Sava centra, a početna cena nepokretnosti iznosila je 27.420.000 evra. Delta holding je saopštio da je odustao od učešća na tenderu za kupovinu Sava centra, jer im pod postojećim...

Delta holding: Sava centar neisplativa investicija
Delta holding: Sava centar neisplativa investicija

Delta holding: Sava centar neisplativa investicija

Grad Beograd raspisao je početkom avgusta tender za prodaju Sava centra, uz prodajnu cenu od 27,4 miliona evra i obavezno ulaganje od najmanje 50 miliona. „Izuzetno nam je stalo da Beograd i Srbija dobiju moderan i funkcionalan kongresni centar,...

Ni milion evra niža cena "Vojvodine" nije privukla kupce
Ni milion evra niža cena "Vojvodine" nije privukla kupce

Ni milion evra niža cena "Vojvodine" nije privukla kupce

Rok za podnošenje ponuda bio je 6. jul. Zainteresovanih kupaca je bilo, međutim epidemija virusa uticala je na potencijalne kupce da, za sada, "odustanu" od kupovine. Vlasnici, nakon poslednjih parlamentarnih izbora u Srbiji, očekuju...

strana: 31 / 37

Kursna Lista Logo
Kursna Lista Logo

Kursna Lista

Uporedni pregled aktuelnih valuta po bankama, grafikoni, konvertori, vesti ...